Година-реквієм з нагоди вшанування Героїв Небесної Сотні: «Високий дух Майдану»

20 лютого – особлива дата  календаря. Це точка відліку нової сторінки історії України. У цей день у Машинобудівному коледжі вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні.

Викладачі гуманітарних дисциплін ознайомили студентів під час виховної години з тим, чим жила країна в ті дні, про злочинний розстріл Майдану, про тих простих хлопців, яким  доля відміряла такий короткий шлях у вічність, згадали хронологію подій   з листопада 2013 по 22 лютого 2014р. На заході були присутні гості з 81 аеромобільної бригади – старший лейтенант Петро Ганзій та молодший сержант Олександр Закревський.

 Хвилиною мовчання вшанували пам’ять  усіх загиблих героїв біля меморіальної дошки, встановленої на честь Івана Пантелєєва.

Скільки б не минуло років, Небесна Сотня завжди нагадуватиме нашому народові про те, якою ціною виборювалася незалежність України!

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...