Від серця до серця місток прокладаємо …

«Від серця до серця місток прокладаємо, українськими колядками усіх звеселяємо»

         Уже другий рік поспіль студенти МК ДДМА беруть участь у творчій акції «Колядка – воїнам ООС». До цього заходу готувалися заздалегідь: вчили колядки, пісні, майстрували різдвяні зірки, підбирали костюми. А допомагали їм у цьому викладачі Хоменко О. М., Ладика О. В. , голова циклової комісії загальноосвітньої підготовки  Прасолова  А. Є. та заступник директора з ВР Сагай О. В.

         11 січня 2019 року група колядників відвідала 81 окрему аеромобільну бригаду, привітавши військових з новорічними та різдвяними святами. Ця зустріч стала своєрідним містком, який зв’язав студентів та воїнів ООС, бо колядками молодь хотіла підняти настрій, продемонструвати свою підтримку захисникам, допомогти їм відчути дух різдвяних свят.

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...