Випуск 2018

30.06.2018 у Палаці культури і техніки НКМЗ відбувся випускний вечір для студентів Маинобудівного коледжу ДДМА. У цьому році диплом молодшого спеціаліста отримає 163 особи.  

До присутніх звернувся  директор Мауха Олексій Миколайович і найкращі студенти отримали з його рук дипломи з відзнакою. Багато добрих побажань було сказано адміністрацією, класними керівниками та викладачами коледжу. Представники Донбаської державної машинобудівної академії запропонували випускникам продовжити навчання в їх закладі. Студенти висловили щиру подяку викладачам коледжу та своїм батькам, підготували танцювальні композиції та вокальні номера.

Бажаємо усім нашим випускникам знайти свій шлях у житті, впевнено йти по ньому для досягнення власної мети, кар’єрного зросту та міцного здоров’я!

 

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...