Викладачі Машинобудівного коледжу ДДМА, вперед за новими перемогами!

За ініціативи адміністрації коледжу, з метою підвищення рівня мовної грамотності педагогічних працівників, в грудні 2016 року 29 викладачів приєдналися до соціального проекту вивчення іноземних мов «LingvaSkills» за інноваційною моделлю змішаного навчання (blended learning).

Цей проект реалізується відповідно до Меморандуму про співробітництво між МОН України і Асоціацією інноваційної та цифрової освіти з метою надання можливості безкоштовного вільного вивчення англійської мови українським педагогам, учням та студентам.

Для того, щоб отримати рівні А1-А2, необхідно успішно пройти 150 онлайн-уроків. Першою з цим завданням впоралась викладач обліково-фінансових дисциплін Рубанова Світлана Яківна. Як виявилось, вона випередила не тільки своїх колег по коледжу, а й стала однією з найперших в Україні.

22 лютого 2017 року Рубанову С.Я. запросили до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. І. Сікорського» для урочистого вручення дипломів про успішне завершення рівнів А1-А2 курсу англійської мови на сайті www.lingva.ua.

Дипломи вручали: начальник Головного територіального управління юстиції в м. Києві, голова Асоціації інноваційної та цифрової освіти Куценко Станіслав Ігорович; перший проректор КПУ ім. Ігоря Сікорського Якименко Юрій Іванович. 

Весь колектив Машинобудівного коледжу ДДМА вітає Світлану Яківну з цим досягненням та бажає подальших успіхів, адже рівень мовної грамотності в іноземних мовах – обов’язковий елемент сучасних освітніх стандартів та кваліфікацій.

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...