Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Бібліотека – Куточок психолога

Перелік організацій та установ, служб підтримки постраждалих осіб, до яких слід звертатися у випадку домашнього насильства

 


Змініть думки – зміниться життя!

Сьогодні багато людей знають про силу думки завдяки документальним фільмам і книгам, але як і раніше цим інструментом користуються лише одиниці.

 Сила думки

Все у Всесвіті є енергією. Думки теж енергія, тільки в рухомій, швидкій і легкій формі. Ця енергія весь час прагне знайти форму, і це прагнення закладено в її природі. Тобто всі наші думки враховуються у Всесвіті і стають нашою реальністю.

Поодинокі думки не мають величезної сили і надають лише незначний вплив на якість нашого життя, а повторювані думки, притому багаторазово, створюють нашу дійсність.

Хороша новина. Незалежно від обставин, в яких Ви знаходитесь в даний момент, невдалого досвіду в минулому, Ви можете виробити необхідний тип мислення для досягнення успіху в будь-якій області життя. Для цього потрібно лише змінити свої думки і в цьому Вам допоможуть прості техніки.

 

Інструменти успіху:

 Ствердження

Це найпростіша техніка, яка допоможе Вам впливати на думки, а за ними – на життя. Вона вже протягом століть використовується в релігії та інших областях у вигляді молитов і мантр. Проговорюючи твердження, ви даєте установку мозку, якого роду думки йому створювати.
Наприклад, якщо Ви думаєте про себе, як про невдаху, то Ваш мозок буде шукати події в житті, що підтверджують це переконання.
Якщо Ви почнете промовляти твердження «Я успішна, творча особистість і в усьому мене супроводжує успіх», як приклад, то тоді мозок буде шукати підтвердження, які відповідають цим словам.
Все просто. У першому випадку, Ви демотивовані і перебуваєте в пригніченому стані, у другому – впевнені в собі і з легкістю рухаєтеся до мети. Виберіть собі твердження, яке відповідає Вашим бажанням на сьогоднішній день, і промовляйте його про себе або вголос.

Важливо знати:
1. Вибирайте ствердження позитивні. Наприклад, ствердження «Я ніколи не запізнююсь» – неправильне. Чому? Тому, що промовляючи таке ствердження, підсвідомість чує «спізнююся … спізнююся … спізнююся …». Варіант, як: «Я завжди пунктуальний і приходжу вчасно» – буде правильним. Пишіть про те, чого хочете, а не про те, чого не хочете.
2. Твердження робіть короткими, як мантри. Не потрібно писати їх на півсторінки. Пишіть такі, щоб легко було їх повторити кілька разів за день.
3. Якщо не знаєте де взяти хороші твердження, то візьміть їх у людини, яка добилася успіху в цікавій для Вас галузі життя.
Наприклад, Ви шукаєте твердження для фінансової сфери. Знайдіть успішних людей в цій області і перегляньте їх біографії, там завжди можна знайти їх спосіб мислення, змоделюймо його.
4. Інший спосіб знайти підходящі афірмації – просто запитати їх у Google 🙂

 Творча візуалізація

Візуалізація – це створення уявних образів, створення свого майбутнього. Ви як би дивитесь фільм з собою в головній ролі. Уявляєте себе вже з усіма бажаними якостями, речами і навколишніми предметами. Тобто Ви малюєте собі життя, про яке мрієте спочатку в голові, а потім ця картинка приймає форму і ставає Вашою дійсністю.
Творчу візуалізацію використовують всі успішні люди. Наприклад, Арнольд Шварценеггер регулярно уявляв собі, як виходить на сцену і йому присвоюють титул «Містер Олімпія», до того як це стало його реальністю.
Джим Керрі виписав собі чек на суму $ 10 млн «за надані акторські послуги», потім, він візуалізував, як отримує його. Згодом, до тієї дати, яка була вказана на чеку, Джим міг дійсно його перевести в готівку.
Вчені проводили експеримент, де брали участь спортсмени світового класу. Їх поділили на 4 групи:
1 – на 100% займалася тільки фізичними тренуваннями
2 – на 75% займалася фізичними тренуваннями, на 25% – візуалізацією
3 – 50% на 50%
4 – 25% на 75%
Результати були вражаючі. Саме 4 група досягнула максимального поліпшення своїх спортивних показників. Та група, яка більшу частину часу тренувалася в своїй голові.
Всі ці приклади показують, наскільки сильними можуть бути сконцентровані думки.
За Вами залишається вибір: вірити в те, що думки створюють бажану дійсність чи не вірити в це. Тільки пам’ятайте, що в будь-якому випадку Ви будете пожинати плоди дій, або бездіяльності. Вибирайте дію! У Вас вийде!

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...