Бібліотека – Куточок психолога

ПРАВИЛА ТРЬОХ РЕЧЕЙ

Зачасту, ми забуваємо про найважливіше — жити в гармонії з собою. Всі недуги, погане самопочуття, горе і нещастя, злість і невдоволення життям — це наслідок лише твоїх думок та дій.

Один мудрець сказав, що існує всього 3 речі, на яких побудоване все наше життя. Саме число 3 має сакральне значення практично у всіх культурах та релігіях світу.

Золоте правило 3 речей показує вічні цінності, які є суттю нашого Всесвіту. Дотримуючись його, ти пізнаєш секрет щастя і побачиш, як поступово налагоджується життя.

– 3 речі в житті найцінніші: довіра, кохання, переконання;

– 3 речі руйнують людину: спиртне, злість, гординя;

 – 3 речі найважче сказати: «Вибач», «Я кохаю тебе», «Допоможи мені»;

– 3 речі найненадійніші в житті: удача, стан, влада;

– 3 речі не слід втрачати: надію, спокій, честь;

– 3 речі визначають людину: досягнення, праця, чесність.

 Поділися цією безцінною мудрістю з рідними і близькими. Ключі до омріяного щастя — твої вчинки та ставлення до себе і оточуючих. Не дай цим ключам заіржавіти.

ЯК ВИЗНАЧИТИ ХАРАКТЕР ЛЮДИНИ ПО СМІХУ?

Сміх – це така дивна річ, за допомогою якої можна не тільки передати гарний настрій людини, але і розповісти про її характер. Характер людини видає безліч дрібних деталей, щиро сміючись, людина повністю розкривається, з неї злітає маска, і ось тут-то найпростіше розгадати її характер по сміху. Отож, сьогодні ми поділимося з вами кількома секретами німецьких психологів, та розповімо про те, як визначити характер людини по сміху.

 • Якщо людина морщить ніс при сміху, значить вона емоційна і примхлива, що створює оточуючим її людям певні труднощі. Така людина не відрізняється сталістю в своїх почуттях і поглядах на життя.
 • Звичка закидати голову під час сміху належить довірливій людині з широкою натурою. Такі люди іноді, піддавшись почуттям, роблять несподівані вчинки.
 • Якщо людина при сміху прикриває рот рукою, то віна боязка і невпевнена у собі. Її можна легко збентежити, вона воліє завжди залишатися в тіні.
 • Людина, що при сміху доторкається своїх губ мізинцем, має своє уявлення про хороший тон і грації та любить перебувати в центрі уваги.
 • Голосно і з відкритим ротом сміються рухливі та темпераментні люди, які вміють красиво говорити, але не вміють уважно слухати. Таким людям не завадило б бути трохи стриманішим.
 • Якщо людина тримається за підборіддя, коли сміється, то вона, найімовірніше, молода душею, незалежно від її фізичного віку. Часто такі люди необачні, і цим користуються оточуючі.
 • Коли при сміху людина доторкається рукою до свого обличчя або голови, це означає, що вона – фантазер і мрійник. Їй не зашкодить мати більше тверезості і реалістичності в підході до вирішення життєвих проблем.
 • Людина, що нахиляє голову, перш ніж розсміятися, добросердечна, звикла пристосовуватися до людей, намагається нікого не засмучувати. Її вчинки і почуття завжди під контролем.
 • Примружується при сміху врівноважена, впевнена в собі людина. Вона наполеглива і діяльна, найчастіше більше, ніж потрібно.
 • Ну, а якщо у людини немає певної манери сміятися, і вона завжди це робить по-різному, то це індивідуаліст. Такі люди не схильні до навіювань і часто нехтують думкою і поглядами оточуючих.

  Тепер Ви зможете без проблем дізнатися характер людини по сміху.

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...