Бібліотека – Онлайн бібліотеки для завантаження книг безкоштовно

http://javalibre.com.ua/

Література українською
зібрана на сайті у форматах: jar, jad, txt, fb2, epub, doc, зручних для читання на мобільних пристроях(мобільних телефонах, смартфонах, кпк, планшетах, MP3-плеєрах, букрідерах). Для того щоб почати читати достатньо скачати книги абсолютно безплатно. Також можна переглядати тексти онлайн.

Якщо ви не знайшли потрібну Вам java,fb2,epub книгу, то можете створити її самостійно за допомогою онлайн конвертера.

http://booksonline.com.ua/

 Безкоштовна електронна онлайн бібліотека. На нашому ресурсі представлені книги різних жанрів і тематик, які вам буде зручно читати, як з будь-якого мобільного пристрою, так і зі стаціонарного ПК.

http://www.ukrlib.com.ua/

Найбільша онлайн бібліотека української літератури, а також світової літератури українською мовою. Можливість читати повні та скорочені твори українських авторів

http://ukrcenter.com/

Тексти сучасних та класичних творів українських та зарубіжних письменників

http://chtyvo.org.ua/

Чтиво — це вільна онлайн-бібліотека україномовної літератури. Докладніше про можливості читайте на відповідній сторінці довідки.

https://www.gutenberg.org

На сайті зібрано понад 46 000 книг англійською та іншими іноземними мовами. Превалюють, звичайно, англомовні версії, то також є книги на французській, італійській, португальській та німецькій. У бібліотеці великий вибір категорій – від белетристики до освітньої літератури. Книги доступні для скачування в різних форматах. Крім того їх можна швидко завантажити в хмару через сервіси Dropbox, Google Drive і Microsoft OneDrive.

Ви маєте змогу працювати з підручниками в електронному вигляді на сайті Інституту модернізації змісту освіти. Для цього  необхідно виконати низку завдань:

  1. Набрати https://imzo.gov.ua
  2. Розділ «Підручники» знайти  запис   «Електронні версії підручників для учнів 10-11…-х класів»
director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...