Бібліотека – Новинки літератури

Оксана Мороз “Нація овочів?”.- К.: Yakaboo Publishing, 2020

Ця книжка – посібник від маніпулятора-практика про те, як протистояти зараженню інформаційними вірусами. Ці віруси інфікують нас щодня. Вони — провідники для тисяч шкідливих тверджень. Вони вбивають свідомість і перетворюють своїх жертв на слухняне стадо. Вони полюють не тільки на нас, а й на наступні покоління.
Прочитавши її ви: дізнаєтеся, що таке інформаційні віруси, і навчитеся їх розпізнавати; зрозумієте, як захистити себе, дітей і близьких від Індустрії вірусмейкерства; познайомитеся з роботою Індустрії, яка створює інформаційні віруси. І без зайвої конспірології дізнаєтеся, як Індустрія вже змінила кожного з нас.

“Моєю ключовою спеціалізацією було формування інформаційного поля. Тобто робити так, щоб інформацію побачили потрібні замовникам люди. Майже 20 років я маніпулювала громадською думкою. Серед моїх клієнтів були топполітики та бізнесмени, знайомі кожному з вас. Українцям потрібен імунітет від інформаційних вірусів. Він у нас був, але за 30 років його майже зруйнували. Щороку ми дедалі ближче до межі, яка відокремлює Націю розумних від Нації безвольних овочів. Проте наш антивірусний захист іще можна відновити”, – наголошує авторка.

Андрій Хорошевський “Промови, що змінили світ” .- Х.: Фоліо, 2019

Історію творять видатні особистості. Але чи можуть слова змінити її хід? Звичайно, можуть, якщо вони були вимовлені великою людиною. Ця книга є зібранням публічних промов людей різних епох і народів – від найдавніших філософів до сучасних політиків, громадських і релігійних діячів.

Мойсей, Франциск Ассізький, Богдан Хмельницький, Джордж Вашингтон, Наполеон Бонапарт, Михайло Грушевський, Вінстон Черчілль, Джон Кеннеді, Мартін Лютер Кінг, Мати Тереза…

У виступах цих та інших найвидатніших персон можна знайти слова та думки, які не залишать нікого з читачів байдужими. З ними можна погоджуватися і сперечатися, але харизма кожного з ораторів і досі відчувається навіть зі сторінок книжки. Промови, що увійшли до видання, це не тільки шедеври ораторської майстерності, це віхи в історії людства, які є відправними точками подій, що змінили світ.

Боб Ділан “Назавжди будь молодим”.- Х.: Читаріум, 2019

Не так давно герой цієї книжки – всесвітньо відомий музикант, поет і композитор – отримав Нобелівську премію в галузі літератури. Цього разу мова про його музичний спадок, без якого, як вважають критики, не було би ані “Бітлз”, ані більшості музичних груп ХХ століття.

Зокрема у цій книжці про доробок Боба Ділана нам нагадують також про те, що відколи його пісня “Назавжди будь молодим” (“Forever Young”) уперше прозвучала 1974 року в альбомі “Планетарні хвилі” (“Planet Waves”), вона стала однією з найулюбленіших з усього репертуару Боба Ділана. І вже сьогодні ось володар численних мистецьких нагород художник Пол Роджерс дарує нам нову інтерпретацію цього тексту.

Лора Маршалл “Запит на дружбу”. – Х.: Віват, 2019

Ця історія почалася ще в школі. До класу Луїзи пришла загадкова й потайна Марія. Між дівчатами виникла приязнь, і вони стали подругами. А потім трапилося дещо, про що хотілося б ніколи не згадувати. Те, що зникло назавжди, померло разом з Марією…

Та одного дня вже доросла Луїза отримує сповіщення: Марія Вестон хоче стати вашим другом на Facebook. Але цього не може бути. Бо Марії не може бути. Давно забуті жахіття та старанно приховані секрети. І та ніч у далекому минулому, що назавжди пов’язала двох дівчат моторошною таємницею. Якщо Марія жива, Луїза втратить усе: роботу, сина і навіть власне життя.

Подорож до чужих країн завжди супроводжувалася безліччю міфів, пліток, пересудів. Але чи менше дивовиж можна побачити, мандруючи Україною?

Борис Тинка “Путівник по Одесі”. – Х.: Фоліо, 2020

Як відомо, Одеса – це місто, яке кілька століть тому було невеличкою татарською твердинею, а нині приваблює як українських, так і закордонних туристів. Приваблює своєю історією, легендами, анекдотами, піснями, своєю специфікою та колоритом. Ще краще зрозуміти Одесу допоможе цей путівник – він потрібен як тим, хто лише збирається знайомитися з цим незвичайним містом, так і тим, хто вже в ньому побував. Автор доклав зусиль, щоби представити в путівнику Одесу такою, якою вона є насправді.

“Любий туристе, – закликає він, – у путівнику, який ви тримаєте в руках, я намагаюся показати Одесу такою, якою вона є насправді. Хочу розповісти її історію, запропонувати економний і перевірений варіант подорожі, а головне, хочу запропонувати екскурсію містом маршрутами, що охоплюють найцікавіші та найгарніші об’єкти”. Усі місця, описані в путівнику, музеї, театри, пляжі автор відвідав особисто. Книга ілюстрована гарними авторськими світлинами.

Сергій Гаврилов “Всі крапки над “І” сторією. Сторітелінг для сценаристів, письменників та блогерів”. – Л.: Pabulum, 2019

Як відомо, сторітелінг – це не лише про книжки чи кіно. Він необхідний також у прагматичних сферах – у бізнесі, політиці, менеджменті й навіть освіті. Тому ця книжка буде однаково цікава і корисна письменникам, сценаристам, блогерам і всім, хто хоче бути почутим у сучасному інформаційному світі. Як саме це зробити?

Подавати інформацію максимально стисло і структуровано, емоційно й образно можна через історію. Бути хорошим оповідачем, що непросто, але можливо. Якщо, звісно, навчитись сторітелінгу. Тож як розвинути ідею і тему, як створити фабулу і сюжет, героя і конфлікт, як працювати зі структурою та опорними точками – про все це розповідає автор книжці. У якій, між іншим, так само зібрано професійні інструменти, творчі лайфхаки та практичні вправи, щоб упорядкувати думки та розповісти свою історію.

Олена Любченко. Переписати життя: як і що змінювати, щоби стати щасливою людиною. – К.: Книголав, 2020

Психологиня Олена Любченко вчить як зміщувати фокус уваги на головне, допомагаючи покращити усі сфери життя. Авторка допомагає зрозуміти причини незадоволення, відчути себе в моменті “тут і зараз”, відповісти на питання “на скільки я щаслива людина”. В праці, на науковому рівні аналізуються механізми мотивації та прийняття рішень.
Скориставшись практичними техніками та прикладами ви оволодієте навичками впливу на власний сценарій життя. 

У книзі “Переписати життя: як і що змінювати щоб стати щасливою людиною” розглянуті реальні кейси з практики, що допомагає закріпленню викладеного матеріалу. 
Станьте режисером, оператором та головним героєм власного фільму та дозвольте собі бути щасливим.

Френк Герберт Дюна . – Х.: Видавництво «Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2020

«Дюна» зробила Френка Герберта відомим на весь світ і, обігнавши в рейтингах навіть «Володаря перснів», виборола престижні літературні нагороди: премію Г’юґо і премію Неб’юла в категорії «Найкращий роман», премію SFinks як «Книга року», неодноразове визнання від журналу «Локус» у категорії «Найкращий роман усіх часів». Ця культова сага — про вічну боротьбу і жагу до перемоги, про ціну справедливості і вибір шляху. 

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...