Бібліотека – Новинки літератури

Одна з найголовніших книжкових новинок від видавництва «Клуб сімейного дозвілля»(КСД) у цьому році – містичний трилер легендарного Дена Брауна «Джерело», який є п’ятою частиною серії книг про гарвардського професора симвології Роберта Ленгдона.

Також у найближчих видавничих планах КСД – роман «Лабіринт духів» іспанського письменника Карлоса Руїса Сафона, книжки якого одна за одною стають літературними сенсаціями та здобувають шалену популярність. Твори Сафона перекладені 50 мовами світу й очолювали практично всі європейські книжкові чарти, а їхні шанувальники – мільйони людей на п’яти континентах.

Із січня читачеві доступна книга «В’язень Неба» – третя із циклу романів, дія яких відбувається в літературному всесвіті Цвинтаря забутих книжок – лабіринту історій, що зачаровують і змушують якнайшвидше дістатися останньої сторінки.

У 2018 році світ побачить книга «Сліпий убивця», за яку її автор – Маргарет Етвуд у 2000-му році отримала Букерівську премію. Її твори вийшли друком у більш ніж 35 країнах і були перекладені понад 20 мовами. Вони чотири рази виходили у фінал Букерівської премії. «Сліпий убивця» – це історія двох сестер, які попри всі розбіжності в характері мали одну долю, одну історію, прикрості, розділені на двох, та кохання, що завдало обом біль і страждання. Те фатальне, що змінило життя сестер і стало причиною зникнення Лори.

Серед цікавих новинок на 2018 рік КСД також називає видання гостросюжетного психологічного роману «Крейдяна Людина» від британської письменниці С. Дж. Тюдор.

Джеймс Дешнер Той, що біжить лабіринтом. Книга 3. Ліки від смерті

Видавництво: КМ-БУКС,  2018.- 288с.

Жанр: Літературно-художні видання Перекладена проза

За мотивами книги відзнято однойменний фільм, реліз якого в Україні очікуємо в січні 2018 року! Це кінець. «БЕЗУМ» відібрав у Томаса все: життя, друзів і спогади. Але ж це нарешті позаду! Випробування майже закінчилися — лишилося останнє. Та чи переживе його бодай хтось? Однак «БЕЗУМ» не знає, що Томас пригадав значно більше, ніж можна припустити, і тому не вірить жодному слову цієї організації. Нехай правда виявиться жахливою, але Томас здолав Лабіринт, здолав випробування вогнем, і він готовий ризикнути всім, щоб урятувати друзів. Прийшов час покласти край брехні й облуді.

Ернест Клайн  Першому гравцеві приготуватися: Видавництво: КМ-БУКС, 2017. – 520 с.

2044 рік, світ потерпає від енергетичної кризи, панують безробіття і голод. Як і більшість людства, Вейд Воттс рятується від похмурої реальності в ОАЗі — масштабній віртуальній утопії, де можливості обмежуються лише фантазією. І як більшість людства, він мріє здобути найцінніший приз, захований у віртуальному світі. Творець ОАЗи Джеймс Галлідей заповів свій багатомільярдний спадок і саму ОАЗу тому, хто першим знайде три ключі. Полювання починається.

Джон Грін Черепахи аж до низу :Видавництво: КМ-БУКС, 2018 .- 296 с.

Нелегко знайти людину, яка бачить світ таким , яким його бачиш ти. Шістнадцятирічна Ейза ніколи не прагнула розгадати таємницю мільярдера-втікача Расселла Пікетта, але тепер ідеться про винагороду в сто тисяч доларів, до того ж Дейзі — її Найкращій та Найбезстрашнішій Подрузі кортить взятися за розслідування. Тож дівчата разом долають невелику відстань і великі бар ’єри, що відділяють їх від  Девіса, сина Расселла Пікетта. Ейза старається. Вона старається бути хорошою донькою, хорошою подругою, хорошою ученицею і, можливо, навіть хорошим детективом. Але їй доводиться жити всередині спіралі власних думок, яка дедалі більше закручується.

Світовий реліз книги відбувся напередодні Різдва. Реліз в Україні вже на початку лютого! Міжнародний бестселер #1 Бестселер #1 за версією New York Times

Дж. Фарндон, Я. Грехем, К. Твіст, К. Гіффорд, С. Паркер Наука. Повна енциклопедія :Видавництво: КМ-БУКС, 2017 . –  160 с.

Розповідається про сучасні дослідження у різних галузях науки. Йдеться, зокрема, про вивчення процесів, що відбуваються в людському організмі, у надрах нашої планети, на її поверхні та в неосяжних просторах Всесвіту. Енциклопедія містить приголомшливі наукові факти і сотні ілюстрацій. Для широкого кола читачів.

Андрій Крижевський  Евотон: Видавництво: Кальварія, 2017 . – 272 с.

Третя частина авторської серії гостросюжетних фантастичних романів «Лабіринти Евотона». За допомоги колабораціоністів, котрі піддалися могутньому впливу абсідеумів, Земля переходить під тотальний контроль невідомих агресивних істот. Єдиний шанс землян на спасіння — вихід за межі Всесвіту та проникнення в його код. Але тут розпочинається нова галактична війна і все несподівано повертається на сто вісімдесят градусів!.. Нагадаємо, що в першій книзі серії «Евотон: початок» розповідає про боротьбу трьох космічних цивілізацій: землян, абсідеумів та патрійців. Між ними точиться безкомпромісна та жорстока війна за енергоресурс, який генерує людина — евотон. Це протистояння може перетворити людей на рабів абсідеумів, але водночас дає землянам шанс вирватись за межі земної гравітації й відкрити наступним поколінням нові можливості та зовсім іншу реальність буття. Але чи вдасться людству скористатись цим шансом? У другій книзі — «Евотон: трансформація» — на тлі безперервних терористичних актів консерваторів, конфлікту світоглядів старого і нового Покоління, на Землю насуваєть ся загроза повторного вторгнення абсідеумів. Але Земля непомітно опиняється ще перед однією фатальною загрозою, яка, однак, дає ключ до розуміння таємниці походження земної цивілізації. Андрій Крижевський — корінний одесит. За фахом — юрист, спеціалізується у сфері податкового та цивільного права. У літературі дебютував 2013 року як  автор серії фантастичних романів «Лабіринти Евотона». Член Української асоціації письменників художньо-соціальної літератури, лауреат літературної премії «Гілка золотого каштана» (2015) .

Майкл Крайтон Парк юрського періоду Видавництво: КМ-БУКС, 2017 .-544 с.

Вчені винайшли унікальну технологію відновлення та клонування ДНК динозаврів. Нарешті здійснилися найбентежніші фантазії людства. Чудові й таємничі створіння, вимерлі вічність тому, знов заселили Парк юрського періоду, і незабаром подивитися на них матиме змогу будь-хто на світі. Аж тут відбувається неочікуваний збій… У романі «Парк юрського періоду» Майкл Крайтон поєднує свій заворожливий талант і науковий підхід, щоб створити один з найцікавіших технотрилерів.

Клінт Емерсон 100 життєво важливих навичок: Видавництво: КМ-БУКС,2017 . – 256 с.

Опинитись у небезпеці чи стати жертвою катастрофи може будь-хто, у будь-яку мить, перебуваючи у будь-якому місці – чи то у найвіддаленішому куточку світу, чи на власному подвір’ї. Шанси на виживання залежатимуть передусім від того, як добре ви розумітимете, в чому полягає загроза. Зорієнтуватися у разі небезпеки вам допоможе цей посібник, що містиь практичні поради та інструкції, якими у своїй діяльності послуговуються працівники спецслужб. Подані у ньому відомості значно підвищать імовірність вашої перемоги незалежно від того, з якою саме небезпекою вам доведеться зіткнутися. Ці 100 життєво важливих порад не потребують розуміння чи застосування “високих технологій”, адже складні інструкції – це останнє, що вам знадобиться у небезпечній ситуації.

Автор ідеї, керівник проекту – Валентина Кирилова. NOMINA. Україна. Сторінки родинного альбому. Ukraine. Pages from a Family Album: Видавництво: ArtHuss, 2017.- 192 с.

Вочевидь, ви знаєте героя «Зоряного шляху» містера Спока, а виконавця цієї ролі Леонарда Німоя? Культовий Енді Ворхол, володар Оскара, Золотого глобуса, премії Еммі – Джек Паланс, Джордж Гершвін з його “Summertime”, джазмен Біл Еванс, американська співачка Квітка Цісик, французький скандаліст Серж Гензбур, медіа-магнат Роберт Максвел, письменник Станіслав Лем, засновник «фільм-нуар» Едвард Дмитрик, англійський письменник Джозеф Конрад, батько італійського кримінального роману Джорджіо Щербаненко. Вісім лауреатів Нобелівської премії! Що об‘єднує цих людей? Всі вони походять з України! Видання «NOMINA. Україна.Сторінки родинного альбому. Ukraine. Pages from a Family Album”. Українською та англійською мовами.

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...