Бібліотека – Накращі бібліотеки України

 

Національна бібліотека України для дітей

Проектували будівлю в стилі модернізм архітектори Будиловський та Цейтліним. Ззовні будівля нагадує розгорнуту книжку, має футуристичні конструкції, витвори з кераміки, панно. У бібліотеці для дітей багато залів – театральний гурток з ляльковим театром, для розвитку мовлення; літній кольоровий дворик для читання; музична зала.

На другому поверсі література розподілена на зали дошкільної та шкільної програми. У коридорах представлені роботи ілюстраторів та книги, для яких вони малювали. Також на цьому ж поверсі розташувалася біла хай-тек кімната з сучасним обладнанням, мовним клубом та книжками на іноземних мовах.

Національна наукова медична бібліотека України

Дерев’яна зала з різьбленням, гвинтові сходи, великі вікна, розписи на стінах. Бібліотека знаходиться в старовинному будинку відомих київських меценатів Терещенків. Тут багато залів, з-поміж яких виділяється «польська зала», де знаходяться найсучасніші книжки з медичної літератури.

Серед фонду бібліотеки є колекція стародруків. Найбільш цінні раритети зберігаються у сейфах виготовлених Францем Фрейгером ще в кінці XIX століття. Серед колекцій  фонду є твори Гіппократа, Галена, Везалія.

Наукова бібліотека Національного університету «Києво-Могилянська Академія»

 

Великі зали, сучасні меблі, різні зони: червона – тиша; жовта – спілкування; зелена – сміх, гучні розмови, якщо втомився – можна поспати. У бібліотеці університету є американський відділ з новими виданнями художнього та освітнього жанру. А ще Wi-Fi, нічні читання та перегляди кіно.

Науково – технічна бібліотека ім. Г.І. Денисенка

Будівля знаходиться на головній площі університету – площі Знань. У коридорах – портрети видатних діячів науки, які теж були читачами бібліотеки. Тут намагаються впроваджувати діджитал інновації, з стратегією оновлення можна ознайомитися на сайті.

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...