Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Бібліотека – Найпопулярніші книги

5 ДЕТЕКТИВІВ, З ЯКИМИ ВИ ЗАБУДЕТЕ ПРО УСЕ НА СВІТІ

Після того, як ви відкриєте хоча б одну з цих книжок, зупинитися буде дуже важко.

«У ЛІСІ-ЛІСІ ТЕМНОМУ» РУТ ВЕА                                        

Нора приходить до тями у лікарні. Їй ніхто нічого не пояснює, однак з почутих випадково фрагментів розмов вона розуміє — сталося щось страшне, але не може згадати, що саме. Пам’ятає лише, як напередодні отримала листа, в якому її запросили на весілля Клер — колись у школі вони були найкращими подругами, однак дещо сталося, і Нора покинула рідне місто та назавжди розірвала усі зв’язки з минулим. Якесь передчуття підказувало, що треба відмовитися. Однак цікавість перемогла, і дівчина приїхала до загадкового прозорого будинку зі скла, що більше нагадував театральну сцену посеред темного-темного лісу, на якій зовсім скоро розіграється страшна трагедія.

«ПРАВДА ПРО СПРАВУ ГАРРІ КВЕБЕРТА» ЖОЕЛЬ ДІККЕР

Мабуть, це один з найцікавіших детективів  за кілька останніх років. Уявіть письменника — молодого та перспективного, за плечима якого вже є світовий бестселер, що приніс йому славу, гроші та безмежну любов прихильників. Однак видавці вимагають від Маркуса нової книжки, бо якщо автор не нагадує про себе, його починають забувати. Він їде за місто до свого колишнього наставника Гаррі Квеберта, у маєтку якого, на мальовничому березі моря, розраховує вигадати щось цікавеньке. Однак натхнення все не йде, і одного разу Маркус знаходить схованку Гаррі з листами, з яких дізнається, що у того колись був роман з п’ятнадцятирічною дівчиною Нолою.

Все б нічого, але самому йому тоді було вже 34 — підсудна справа. Та навіть не це найстрашніше. З’ясовується, що тоді ж, тридцять років тому, сама Нола зникла за загадкових обставин. І чи треба казати, що саме зараз зовсім випадково буде знайдене її тіло. І в усьому, звісно, звинуватять Гаррі. Однак Маркус вирішить допомогти другу та почне власне розслідування, під час якого виявиться, що маленьке містечко Аврора, де, здавалося б, усі одне одного знають та люблять, майже як таємничий Твін Пікс Девіда Лінча, насправді приховує безліч таємниць та злочинів, які дуже скоро стануть відомі й нам.

«ТАЄМНИЧА РІЧКА» ДЕННІС ЛІГЕЙН                                               

Ще й двадцяти років не минуло з моменту написання цього роману, а він вже став класикою сучасного детективу і зовсім не дарма. Далекого 1975-го року Дейву, Джиммі та Шонові було по одинадцять, і вони товаришували. Якось біля них на вулиці зупинилася поліцейська автівка, що забрала Дейва та зникла у невідомому напрямку. Він повернувся через чотири дні, але це був вже зовсім не той хлопчина, якого вони знали, бо й чоловіки в авто виявилися не зовсім копами.

Минуло багато років. Їхні шляхи розійшлися, кожен обзавівся власною родиною та намагався забути про те, що сталося. І ось одного ранку Дейв заявиться додому весь залитий чужою кров’ю. Тієї ж ночі хтось жахливо вб’є юну доньку Джиммі. А Шон розпочне розслідування, що виявиться найважчим за всю його кар’єру детектива. Ця історія також лягла в основу одноіменного фільму Клінта Іствуда та отримала два “Оскари”. Якщо ви його ще не бачили, то подивіться — не пошкодуєте.

 ТАЄМНА ІСТОРІЯ, ДОННА ТАРТТ                                 

Історія, що розгортається у приватному коледжі, розташованому у віддаленій гірській місцевості серед глухих лісів, за визначенням не може бути нудною, оскільки рано чи пізно там щось-таки станеться. Що саме — ми дізнаємося зі спогадів Річарда, хлопця, який не мав за душею ані копійчини, однак дуже прагнув приєднатися до спільноти престижного навчального закладу, тому вступив до факультету античної філософії та мови. Там він став частиною обмеженого кола “обраних”, учасники якого були красиві, багаті та занадто самовпевнені. І поки він усіляко намагався вийти з їхньої тіні та довести, що й сам чогось вартий, не помітив, як став  частиною їхніх дивних розваг, що й призвели до біди.

                       ДІВЧИНА У ПОТЯГУ, ПОЛА ГОУКІНЗ

                                

Роман британки Поли Гоукінз “Дівчина у потягу” буквально одразу вирвався у топ списку бестселерів “Нью-Йорк Таймс”, та не сходив з його вершини 13 тижнів. Студія DreamWorks першою встигла вхопити право на екранізацію цієї історії – і не помилилася. Неабияка популярність книжки стала плацдармом розкрутки кіноверсії. “Дівчина у потягу”

 Рейчел щодня сідає на той самий потяг. Проїжджаючи повз затишні приміські будиночки, вона щодня бачить подружню пару, яка снідає на веранді. Рейчел подобається спостерігати за ними, адже їхнє життя видається їй більш радісним, ніж її власне. Але одного разу в цьому безтурботному раю, яким вона уявляє їхню оселю, жінку спіткає дещо приголомшливе. У поліції Рейчел не повірять…

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...