Бібліотека – Найпопулярніші книги

ТОП-5 фантастичних книг

Бернхард Хеннен Хроники Азура. Огненная сага.- Х.: «Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля»,2019.- 544С.

Казки — то лише вигадки. Ти й досі у це віриш?

Дитячий монстр може існувати насправді, якщо якийсь дурень випадково його оживить. Немає нікого страшніше, аніж юний чаклун, що не знає про існування своїх магічних здібностей. І тепер ця магія загрожує його життю та життю його рідних. Казкове жахіття сповнене злості та ярості. Воно не зупиниться на своєму шляху помсти…

Джозеф Ділейні.  Учень відьмака . – Х.: «Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля»,2019.- 208С.

Кажучи про чаклунство та магію, не можна оминути новинку «Учень відьмака» Джозефа Ділейні.

Сьомий син сьомого сина — неабияка людина. Він бачить привидів і повинен стати захисником цього світу від потойбічних створінь. Тому його віддають на навчання до справжнього Відьмака! Слухатися заповідей та вправно пройти всі випробування начебто легко. Але Том вже встиг потрапити у халепу: познайомився з найжорстокішою відьмою. Що чекає на юнака далі?

Брендон Сандерсон. Шлях королів. Хроніки Буресвітла. – Х.: «Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля»,2019.- 1088С.

Лицарство — класична тема епічного фентезі. І у Брендона Сандерсона тут рівних мало. «Шлях королів» перепустка у світ неймовірних пригод!

Сколкозбруя і Сколкозброя — артефакти Променистих Лицарів. Той, хто заволодіє ними, стане наймогутнішим воїном. Доля світу Рошар залежить від чотирьох сміливців: колишнього хірурга, найманого вбивці, загадкової жінки та кронпринца. На їх долю випала велика відповідальність, на них чекає безсмертя, незалежно від фіналу історії.

Повертаючись до реального світу треба знати, що не тільки у вигаданих світах відбувається щось магічне. У реальному житті забагато загадок та містичних подій, щоб повністю довірятися логіці та розуму.

Стівен Кінг Піднесення- Х.: «Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля»,2019.- 160С.

«Мене звуть Скотт Кері. І останнім часом я почав худнути. Ви подумаєте: «Ну й що тут такого незвичайного?» Річ у тому, що з кожним днем я легшаю і легшаю, але не змінююся зовні. Одного дня я можу просто відірватися від землі і… Розумієте? Мій лікар каже: будемо спостерігати за ситуацією. Я не знаю, що це — хвороба чи якась аномалія. У цьому містечку завжди відбувалися дивні речі. І тепер вони відбуваються зі мною…»

Фантастична й трохи моторошна історія про те, яким чином дивні обставини можуть зблизити людей… Тут є все: атмосфера маленького міста, магія, радощі та життєві виклики.

Родина тринадцятирічного Макса переїздить до тихого прибережного містечка. Та з першого ж дня хлопець відчуває щось дивне. Ці старовинні будівлі та химерні вулички — наче живі. І ці скульптури — здалося, чи вони ворушаться? Стрілки годинників тут інколи починають рухатися у зворотному напрямку. А під час буревію з морського дна підіймаються затонулі кораблі. Загадкою оповита історія колишнього господаря будинку, де оселилася родина Макса. Та ось дивний доглядач маяка розповідає легенду про безжалісного й могутнього Володаря Туману, який століттями панував у цих краях. А тепер він повернувся, щоб зібрати борги минулого…

Неперевершені твори огорнуті магією, містичними створіннями, боротьбою добра та зла. У них є все, що потрібно найвибагливішому читачу: битви, кохання, чаклунство, захопливі діалоги та зміна характерів персонажів під впливом життєвих ситуацій. Можливо, фентезі та фантастика це лише опис справжніх паралельних світів, хто знає…

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...