«БЕЗПЕЧНЕ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ. ТУРИЗМ ЗА КОРДОНОМ»

З нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми 24.10.2018 у Машинобудівному коледжі ДДМА з метою підвищення обізнаності населення щодо питань запобігання торгівлі людьми та безпечної трудової міграції відбувся інформаційний захід на тему: «Безпечне працевлаштування. Туризм за кордоном». 


Гостем зустрічі стала педагог Управління по гуманітарним питанням Краматорської міської ради Мацків Вероніка Валеріївна, яка ознайомила присутніх з поняттям «торгівля людьми», розповіла про форми та методи вербування, експлуатації людини, небезпечні стереотипи та реалії, з якими стикаються трудові мігранти за кордоном, види шахрайства при працевлаштуванні за кордоном. Присутні отримали рекомендації як убезпечити себе при працевлаштуванні за кордоном, щоб не стати жертвою зловмисників. 
Під час заходу неодноразово, на різних прикладах, доведено, що працюючи нелегально, працівник не може належним чином захистити свої права: право на нормальні умови роботи та проживання, право на відпочинок, вихідні, право на виплати в разі втрати працездатності. Крім того, заробітна плата нелегального працівника набагато менша, ніж заробітна плата легально працюючої особи. Тому обов’язок фахівців   застерегти та попередити шукачів роботи про небезпеку, яка чекає на них у разі нелегального працевлаштування не тільки у своїй країні, а й за кордоном.

 

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...