Батьківські збори 03.02.2018

Для багатьох батьків випускників цей навчальний рік є роком вибору. З метою допомогти визначитися з майбутньою професією 03.02.2018 у Машинобудівному коледжі ДДМА були проведені батьківські збори.

Всього присутніх – 66 осіб: 15 осіб прибули з населених пунктів Донецької та Харківської областей, 51 особа – гості із 23 шкіл міста Краматорськ.

Зі словами вітання до абітурієнтів та їх батьків звернулася відповідальний секретар Приймальної комісії Л.І. Даниліна. Вона ознайомила присутніх з основними Положеннями правил прийому, переліком спеціальностей та кількістю бюджетних місць на них; пільгами, якими можуть скористатися абітурієнти, можливостями паралельного навчання, проживання в гуртожитку і подальшого працевлаштування. Присутні змогли задати питання і подивитися концерт художньої самодіяльності, підготовлений активом коледжу.

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...