А на порозі – осінь золота

Швидко минуло літо, і ось уже на порозі перший осінній день, який традиційно починається з хвилюючого і трішки сумного свята – свята Першого дзвоника. Воно завжди яскраве, насичене емоційністю та атмосферою новизни.

Машинобудівний коледж, продовжуючи традиції, сьогодні щиро вітає в своїх стінах викладачів, студентів, батьків. Урочисто звучить музика, лунають слова привітання з початком нового навчального року, студенти –першокурсники передають свій досвід тим, хто вперше переступить поріг навчального закладу.

В цей день не залишилися і ті, хто не дожив до цього часу, відстоюючи мир на землі. Їх пам’ять було вшановано хвилиною мовчання та покладено квіти  до пам’ятників загиблих воїнів.  

Щиро привітав усіх присутніх директор коледжу  Макуха О.М., побажавши студентам успіхів у навчанні та приємних вражень від спілкування, бо цей день відкриває світ пізнання та сходження до одвічних людських цінностей.

Студенти-випускники передали першокурсникам символічний ключ від Країни Знань.

А кульмінацією свята стала веселка з рушників, під якою пройшли студенти у новий світ до Храму оволодіння професійними знаннями.

Тож, вітаємо всіх, хто сьогодні переступив наш поріг.

Хай ваша дорога до знань буде легкою і приємною.

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...