Атестація педагогічних працівників

Атестація – один з найвідповідальніших заходів навчального року, який надає можливість викладачам зробити аналіз проведеної навчально-методичної роботи, презентувати накопичений досвід та намітити перспективні плани для подальшого професійного зростання.

28 березня 2018 року відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії коледжу. Секретар атестаційної комісії Булига Т.М. ознайомила членів комісії з результатами експертних висновків діяльності педагогічних працівників протягом атестаційного періоду, характеристиками, документами про підвищення кваліфікації та стажування.

Заступник директора з навчальної роботи Приймак І.І. ознайомила присутніх з атестаційними характеристиками педагогічних працівників, які атестуються в 2017-2018 навчальному році. Під час їх обговорення члени атестаційної комісії вкотре пересвідчилися у високій професійній компетентності викладачів коледжу, здатності орієнтуватися в сучасних методичних інноваціях, вмінню використовувати інформаційно-комунікаційні технології в своїй роботі.

Відповідно до ухваленого рішення атестаційної комісії коледжу:

  • викладачу Ульченко В.А. встановлено кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії»;
  • викладачу Оліфіровській Т. С.. встановлено кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії»;
  • викладач Показаньєва С. Л. відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст першої категорії»»;
  • порушено клопотання перед комісією ІІІ рівня при департаменті освіти і науки Донецької облдержадміністрації про встановлення кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» викладачу Пасько О. М.; про атестацію на відповідність раніше встановленої кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії та присвоєння педагогічного звання «викладач-методист» викладачу Сагай О. В.

Вітаємо наших колег та бажаємо подальших успіхів!

 

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...