Актуальні питання забезпечення мінної безпеки та гуманітарного розмінування на території України

27 лютого 2019 у Машинобудівному коледжі ДДМА пройшов семінар для студентів  за темою: «Актуальні питання забезпечення мінної безпеки та гуманітарного розмінування на території України». Семінар проводили студенти МК ДДМА в рамках реалізації заходів щодо ефективного виконання Стратегії комунікації у сфері європейської інтеграції на 2018—2021 роки, схваленої Урядом, та реалізації Концепції  вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2017-2020 роки.

Представники організації The HALO Trust в Україні ознайомили слухачів з поняттям гуманітарного розмінування, основними компонентами протимінної діяльності та впливом мін і ВПВ на життя цивільного населення підконтрольних територій Донецької і Луганської областей. Данська Група з розмінування (DDG) інформували відвідувачів семінару  про гуманітарну протимінну діяльність в Україні.

director
МАКУХА Олексій Миколайович

Директор коледжу

Відмінник освіти України

Звертаюся до тієї категорії школярів, які вже зараз турбуються про своє подальше життя, до тих, хто навчається в 9-х та 11-х класах і визначається з вибором майбутньої професії. Дуже важливо підійти до цього свідомо і зважено. Для цього необхідно черпати інформацію з різних джерел, критично вивчати її, всебічно аналізувати...